Základní škola Ostrov, Masarykova 1289, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Monday 17. 1.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Drahorádová Eva Sma
Knapková Zuzana Fis Fis Sma Stu ..
Latochová Karolína Ste .. Lun Lun - .. - - -
Paříková Věra Zvo
Poláková Hana .... Šu Ste .. Ste -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bláhová Lada
1 odpadá Tv 8.B (Dív) zrušeno
3 výměna >> 8.A na 18.1. 1. hod
Benešová Ivana
3 navíc ČJS 5.C B.C za odpadlou
3 odpadá Tv 5.C zrušeno
Čalounová Lenka
4 přesun << Vv 8.A VV z 20.1. 8. hod
4 odpadá Tv 5.B (Dív) zrušeno
Daníček Karel
1 navíc Fy 8.B 18 za odpadlou
2 přesun << Fy 9.A 18 z 18.1. 6. hod
2 odpadá Tv 9.A (Chl) zrušeno
3 výměna << Fy 8.A 18 z 18.1. 1. hod
Drahorádová Eva
3 navíc 9.B 13 za odpadlou
3 odpadá Tv 9.B (Dív) zrušeno
4 odpadá Tv 6.B (Dív) zrušeno
5 navíc 7.B 14 za odpadlou
5 odpadá Sv 7.B (Dív) zrušeno
Fišerová Michaela
1 supl. (Kn nem) Čj 3.B 3.B kvalifikované suplování
2 supl. (Kn nem) Ma 3.B 3.B kvalifikované suplování
Hrebeňárová Iva
4 navíc ČJS 5.B 5.B za odpadlou
4 odpadá Tv 5.B (Chl) zrušeno
Kurilová Kateřina
2 přesun << IT 4.A (AJ1) poč. z 19.1. 6. hod
Luncarová Andrea
1 Suplovací pohotovost  
3 spojeno (Lat Stu) Ma 9.A (ČM1) 19
4 změna Čj 9.A (ČM1) 19
4 spojeno (Lat Stu) Čj 9.A (ČM2) 19
Nová Lenka
2 přesun << Čj 4.A (AJ2) 4.A z 19.1. 6. hod
2 odpadá Tv 4.A (Dív) zrušeno
Rybák Václav
1 odpadá Tv 8.B (Chl) zrušeno
Smažík Michal
2 odpadá Tv 4.A (Chl) zrušeno
3 supl. (Kn nem) ČJS 3.B 3.B za odpadlou
3 odpadá Tv 9.B (Chl) zrušeno
4 přesun << VZ 6.B 16 z 18.1. 2. hod
4 odpadá Tv 6.B (Chl) zrušeno
5 odpadá Sv 7.B (Chl) zrušeno
6 spojeno (Dra ošdí) 7.B (Dív) 18
6 změna 7.B (Chl) 18
Studničková Ladislava
4 supl. (Kn nem) ČSP 3.B 3.B dozor
Štěpánová Eliška
1 Suplovací pohotovost  
3 spojeno (Pol nem) Aj 3.C (čj1) K.C
5 spojeno (Pol nem) Aj 3.A (čj1) 3.A
Šulcová Monika
2 supl. (Pol nem) Ma 6.B 11 kvalifikované suplování
Zvonařová Veronika
5 spojeno (Par ošet) Aj 6.B (AJ2) 17
5 změna Aj 6.B (AJ1) 17
Změny v rozvrzích tříd
3.A
5 Aj čj1 3.A spojí Ste (Pol)
3.B
1 Čj 3.B supluje Fis (Kn)
2 Ma 3.B supluje Fis (Kn)
3 ČJS 3.B supluje Sma (Kn)
4 ČSP 3.B supluje Stu (Kn)
5 Čj odpadá (Kn)
3.C
3 Aj čj1 K.C spojí Ste (Pol)
4.A
2 IT AJ1 poč. přesun << Kuk z 19.1. 6. hod
2 Čj AJ2 4.A přesun << Nov z 19.1. 6. hod
2 Tv Dív odpadá (Nov)
2 Tv Chl odpadá (Sma)
5.B
4 ČJS 5.B navíc Hr
4 Tv Chl odpadá (Hr)
4 Tv Dív odpadá (Cal)
5.C
3 ČJS B.C navíc Ben
3 Tv odpadá (Ben)
6.B
2 Ma 11 supluje Šu (Pol)
4 VZ 16 přesun << Sma z 18.1. 2. hod
4 Tv Dív odpadá (Dra)
4 Tv Chl odpadá (Sma)
5 Aj AJ2 17 spojí Zvo (Par)
5 Aj AJ1 17 změna Zvo
7.B
5 14 navíc Dra
5 Sv Dív odpadá (Dra)
5 Sv Chl odpadá (Sma)
6 Dív 18 spojí Sma (Dra)
6 Chl 18 změna Sma
8.A
3 Fy 18 výměna << Dan z 18.1. 1. hod
3 výměna >> na 18.1. 1. hod
4 Vv VV přesun << Cal z 20.1. 8. hod
4 Čj odpadá (Pol)
6 ČSP odpadá (Lat)
8.B
1 Fy 18 navíc Dan
1 Tv Dív odpadá (Blh)
1 Tv Chl odpadá (Ryb)
9.A
2 Fy 18 přesun << Dan z 18.1. 6. hod
2 Tv Dív odpadá (Lat)
2 Tv Chl odpadá (Dan)
3 Ma ČM1 19 spojí Lun (Lat)
4 Čj ČM1 19 změna Lun
4 Čj ČM2 19 spojí Lun (Lat)
9.B
3 13 navíc Dra
3 Tv Chl odpadá (Sma)
3 Tv Dív odpadá (Dra)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou